Fellowes Brands je zástancom neustáleho zlepšovania, preto sa snažíme poskytovať najlepšiu kvalitu a výkon v oblasti archivácie, zariadení kancelárskej techniky, ergonomického pracovného prostredia, čistenia vzduchu a mobilného príslušenstva. Zaviazali sme sa k vytváraniu hodnôt na pracoviskách, predstavujeme nové nápady, počnúc kanceláriami až po prácu vykonávanú z domu, ktoré sa prispôsobujú potrebám neustále sa meniaceho sveta.

NAŠE ZNAČKYArchivačné krabice Bankers Box boli prvými výrobkami značky Fellowes, ktoré si dodnes držia poprednú trhovú pozíciu v živote firmy. Táto kategória dnes už presahuje kancelársku archiváciu a ponúka výrobky pre použitie pri domácom uskladňovaní, resp. sťahovaní. Výrobky Bankers Box zabezpečujú jedinečnú pevnosť a trvanlivosť, čím poskytujú bezproblémové uskladnenie.


Fellowes ponúka širokú škálu kancelárskych riešení, vrátane skartovačov dokumentov, viazacích produktov, rezacích strojov a inovatívnych kancelárskych nástrojov, ktorými môžete zvýšiť váš výkon a produktivitu.Výrobky na čistenie vzduchu AeraMax prostredníctvom PlasmaTrue technológie a TRUE Hepa filtrov umožňujú domáce a kancelárske využívanie systémov čistenia vzduchu na zlepšenie kvality vzduchu v interiéri.

 

 

 

 

Fellowes prevádzkuje okrem svojej centrály v Itasce, v štáte Illinois ešte 18 dcérskych spoločností po celom svete

–>

Centrála spoločnosti:

Fellowes Brands
1789 Norwood Avenue
Itasca, IL
60143-1095
630-893-1600